af­sla­ven in Low German

Pronunciation: /ˈafˌslɔːm̩/
verb
Syllabication: af·sla·ven
[1]
peripheral vocabulary
sik ~

Verbforms:

infinitive:
af­sla­ven
past participle:
af­slaavt
ik
du
he/se/dat
wi
ji
se
present:
ik slaav af
du slaavst af
he/se/dat slaavt af
wi slaavt af
ji slaavt af
se slaavt af
past:
ik slaav af
du slaavst af
he/se/dat slaav af
wi sla­ven af
ji sla­ven af
se sla­ven af
perfect:
ik heff af­slaavt
du hest af­slaavt
he/se/dat hett af­slaavt
wi hebbt af­slaavt
ji hebbt af­slaavt
se hebbt af­slaavt
conjunctive:
ik slaav af
du slaavst af
he/se/dat slaav af
wi sla­ven af
ji sla­ven af
se sla­ven af
imperative:
slaav af!
slaavt af!

Etymology:

Compound word constructed from: af- + slaven