lar­men in het Nedersaksisch

Uitspraak in het Plat: /ˈla͡ɐm̩/ 🔊︎
werkwoord
Afbreking: lar·men
[1]
geavanceerde woordenschat
Nedersaksisch:
Nederlands:
Engels:
Duits:

Werkwoordvormen:

infinitief:
larmen
voltooid deelwoord:
larmt
ik
du
he/se/dat
wi
ji
se
tegenwoordig:
ik larm
du larmst
he/se/dat larmt
wi larmt
ji larmt
se larmt
verleden:
ik larm
du larmst
he/se/dat larm
wi larmen
ji larmen
se larmen
voltooid:
ik heff larmt
du hest larmt
he/se/dat hett larmt
wi hebbt larmt
ji hebbt larmt
se hebbt larmt
conjunctief:
ik larm
du larmst
he/se/dat larm
wi larmen
ji larmen
se larmen
imperatief:
larm!
larmt!

Etymologie:

Woord afleidt van: Larm