Uitspraak in het Plat: /ˈkɾɔːkn̩/
werkwoord
Afbreking: kra·ken
[1]
geavanceerde woordenschat
Nedersaksisch:
Duits:

Werkwoordvormen:

infinitief:
kraken
voltooid deelwoord:
kraakt
ik
du
he/se/dat
wi
ji
se
tegenwoordig:
ik kraak
du kraakst
he/se/dat kraakt
wi kraakt
ji kraakt
se kraakt
verleden:
ik kraak
du kraakst
he/se/dat kraak
wi kraken
ji kraken
se kraken
voltooid:
ik heff kraakt
du hest kraakt
he/se/dat hett kraakt
wi hebbt kraakt
ji hebbt kraakt
se hebbt kraakt
conjunctief:
ik kraak
du kraakst
he/se/dat kraak
wi kraken
ji kraken
se kraken
imperatief:
kraak!
kraakt!