lah­men in het Nedersaksisch

Uitspraak: /ˈlɔːm̩/
werkwoord
Afbreking: lah·men
[1]
geavanceerde woordenschat
Nedersaksisch:
Duits:

Werkwoordvormen:

infinitief:
lah­men
voltooid deelwoord:
lahmt
ik
du
he/se/dat
wi
ji
se
tegenwoordig:
ik lahm
du lahmst
he/se/dat lahmt
wi lahmt
ji lahmt
se lahmt
verleden:
ik lahm
du lahmst
he/se/dat lahm
wi lah­men
ji lah­men
se lah­men
voltooid:
ik heff lahmt
du hest lahmt
he/se/dat hett lahmt
wi hebbt lahmt
ji hebbt lahmt
se hebbt lahmt
conjunctief:
ik lahm
du lahmst
he/se/dat lahm
wi lah­men
ji lah­men
se lah­men
imperatief:
lahm!
lahmt!

Etymologie:

Woord afleidt van: lahm